Maseczki Inventi Mask

Maseczka antybakteryjna

INVENTI MASK FFP2 NR Professional model MF-30 Pro to maseczka wykonana w innowacyjnej technologii. Wyróżnia ją specjalna powłoka, która neutralizuje drobnoustroje w tym wirusy i bakterie. Dzięki tej powłoce maseczka może skutecznie chronić przed groźnymi wirusami, w tym też przed koronawirusem SARS-CoV-2. Do tego można jej używać wiele razy, bo powłoka jest aktywna aż przez 72 godziny. Dopiero po upływie tego czasu maseczkę trzeba wyrzucić do śmieci. Dlatego też nie ma wątpliwości, że jest ona świetną propozycją dla wszystkich, którzy wysoko cenią sobie swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Dlaczego maseczki INVENTI MASK są wyjątkowe?

  • Mają specjalną samooczyszczającą powłokę, która neutralizuje bakterie oraz wirusy już w momencie kontaktu. Oznacza to, że jeśli na powłoce pojawi się drobnoustrój, to jest on natychmiast unieszkodliwiany, by nie mógł doprowadzić do zakażenia. INVENTI MASK to dużo więcej niż maseczka medyczna jednorazowa, właśnie ze względu na tę innowacyjną powłokę z jodopowidonem. Jest to jej substancja czynna, która została opracowana przez specjalistów z dziedziny nanotechnologii. Ta powłoka jest innowacją na skalę światową i może ona być prawdziwą rewolucją na rynku maseczek.
  • Działanie dezynfekujące – jeśli zastanawiasz się, jaka maska antywirusowa będzie najlepsza, to koniecznie powinieneś przyjrzeć się bliżej INVENTI MASK. Innowacyjna powłoka ma działanie antywirusowe, więc może ona skutecznie sprawdzać się także w zastosowaniu przez osoby wykonujące zawody medyczne i związane z opieką nad chorymi. Doskonale sprawdza się w czasie zagrożenia epidemiologicznego i z racji swojej skuteczności w neutralizowaniu koronawirusów, może ona być używana po to, by zmniejszać ryzyko zakażenia się SARS-CoV-2 podczas trwającej pandemii.
  • Te maseczki mają aż cztery warstwy – więc są one wyjątkowo skuteczne także w walce z pyłami. Na maseczkę składają się dwie warstwy włókniny filtrującej MELT BLOWN oraz dwie warstwy włókniny typu spunbond, z czego jedna jest nasączona substancją czynną. To właśnie ona jest kluczowa dla skutecznej neutralizacji wirusów i bakterii.
  • Maseczki są produkowane w Gdyni. To produkt z Polski.
  • Zgłoszenie patentowe w UPRP nr P.436477.
  • Maska przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych.
  • Po kontakcie z wodą na maseczce może pojawić się żółty nalot. Można bez większego wysiłku zmyć go dowolnym delikatnym detergentem.

Maseczki medyczne na Allegro — dlaczego warto zaufać INVENTI MASK?

Maseczki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo obowiązek zakrywania nosa i ust zbyt szybko nas nie opuści. Do tego też trzeba pamiętać, że noszenie odpowiednich maseczek w sposób prawidłowy może radykalnie zmniejszyć ryzyko zachorowania na COVID-19. Stąd nie może być mowy o zdziwieniu na wieść, że maseczki z samooczyszczającą powłoką dezynfekującą cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bez obaw można nosić je aż przez 72 godziny. Przez cały ten czas substancja czynna w powłoce ochronnej jest aktywna i może skutecznie neutralizować drobnoustroje, które miały z nią kontakt. W ciągu tych 72 godzin możesz zakładać i ściągać maseczkę wiele razy. Nie musisz obawiać się tego, że jeden nieostrożny ruch sprawi, że na Twoich dłoniach i twarzy znajdą się wszystkie wirusy i bakterie, które znajdowały się na powierzchni maseczki. Tym samym INVENTI MASK to po prostu powiew technologii przyszłości, z której możemy korzystać już teraz. Jeśli chcesz dać jej szansę, to koniecznie powinieneś wypróbować te maseczki.