Maseczka chirurgiczna czarna

Maseczki Inventimask - nowoczesna technologia i ponadprzeciętna skuteczność

Maseczki medyczne Inventimask są produktem niezwykle innowacyjnym i nowoczesnym. Unikatowa technologia zastosowana podczas ich produkcji sprawia, że maseczki medyczne Inventimask są nie tylko bardzo komfortowe w noszeniu ale również bardzo skutecznie w zapewnieniu ochrony przed drobnoustrojami chorobotwórczymi obecnymi w środowisku człowieka. Ponadto maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask zapewniają znaczne oszczędności finansowe oraz wygodę użytkowania.

Dlaczego maseczki Inventimask?
Maseczki Inventimask posiadają unikalne cechy wyróżniające je na tle innych powszechnie dostępnych produktów na rynku. Wśród tych unikatowych właściwości wyróżnić należy między innymi bardzo wysoką skuteczność ochrony przed drobnoustrojami chorobotwórczymi czy niezwykłą wygodę użytkowania.

czarna maseczka Inventi Mask

Czarne Maseczki Inventimask - zabijają bakterie i wirusy

Maseczki medyczne Inventimask cechuje niezwykle nowoczesna i zaawansowania technologia umożliwiająca zabicie zróżnicowanych form patogenów chorobotwórczych, w tym nie tylko powszechnie występujących w otaczającym człowieka środowisku bakterii ale również wirusów, w tym będącego powodem ogólnoświatowej pandemii koronawirusa.

Maseczki Inventimask - samoczyszcząca powłoka zapewniająca aktywną ochronę

Maseczki medyczne Inventimask posiadają na swojej powierzchni unikalną samoczyszczącą powłokę zapewniającą bardzo efektywną i aktywną ochronę przed chorobotwórczymi drobnoustrojami, zagrażającymi zdrowiu i życiu człowieka, nawet przez czterdzieści osiem godzin, a w przypadku maseczek typu FFP2 nawet przez siedemdziesiąt dwie godziny.

Tylko Inventimask - wysoka skuteczność ochrony

Niesamowitym osiągnięciem nowoczesnej technologii zastosowanej w maseczkach Inventimask jest ich wysoka skuteczność ochrony sięgająca nawet 99,9 procent

Nasza Czarna Maseczka ma zgłoszenie patentowe

Maseczki medyczne Inventimask to nowoczesna i innowacyjna technologia, w przypadku której dokonano zgłoszenia patentowego w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Produkt uzyskał patent numer 436477. Urząd istniejący od 1918 roku stanowi centralny organ administracji rządowej i jest właściwy w przypadku spraw dotyczących ochrony własności przemysłowej. Działa on na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku – Prawo własności przemysłowej (Dz. U. z 2017 r. poz. 776 z późn. zm.) oraz odpowiednich rozporządzeń wykonawczych.

Maseczki Inventimask - wygoda użytkowania

Maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask dotyczy ponadprzeciętna wygoda użytkowania. Są one nie tylko niesamowicie skutecznie w ochronie przed wniknięciem do ludzkiego organizmu szkodliwych drobnoustrojów chorobotwórczych i komfortowe w noszeniu nie powodując otarć oraz innych dolegliwości skórnych ale również cechują się niezwykłą wygodą użytkowania. Maseczki medyczne wielokrotnego użytku Inventimask można bowiem swobodnie zdejmować i ponownie zakładać. A także dotykać bez obaw o ich zanieczyszczenie. Jest to unikalna cecha wyróżniająca maseczki medyczne Inventimask na tle produktów konkurencyjnych.

Czarna maseczka chirurgiczna - oszczędności

Maseczki medyczne wielokrotnego użytku w czasach pandemii umożliwiają znaczne oszczędności. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać do tego, że zakup produktów jednorazowych i konieczność zakładania każdorazowo nowej maseczki wiąże się z ponoszeniem dość dużych nakładów finansowych. Fakt ten potęguje przedłużający się okres pandemii oraz konieczności stosowania ochrony ust i nosa.

Maseczki chirurgiczne czy Inventi Mask - dostępność

Maseczki medyczne Inventimask są szeroko dostępne. W przypadku produktów jednorazowych występowały sytuacje, w który produkcja oraz dostawy były wstrzymywane lub opóźniane. Maseczki medyczne są wielokrotnego użytku i mogą być stosowane przez dłuższy czas więc wymienione niedogodności są znacznie ograniczone.

Maseczki Inventimask - wysoka jakość

Maseczki medyczne Invenimask posiadają niezwykle wysoką jakość gwarantująca nie tylko dobre materiały wykonania i dbałość o każdy detal produktu ale również pewność co do pochodzenia i skuteczności maseczki. Jak wiadomo dostępne na rynku maseczki jednorazowe mogą pochodzić ze źródeł niesprawdzonych i mało pewnych, a tym samym trudno mieć zaufanie co do ich bezpieczeństwa stosowania i deklarowanej przez producenta lub dystrybutora skuteczności działania. Owszem, zazwyczaj tego typu produkty posiadają dołączone kartki mające poświadczać ich pochodzenie i skuteczność, lecz zazwyczaj są one sporządzone w języku chińskim i absolutnie uzasadnione są wątpliwości co do ich wiarygodności.

Maseczki Inventimask - ekologia

Maseczki medyczne wielokrotnego użytku w dobie pandemii są produktem maksymalnie proekologicznym. Ich stosowanie w znacznym stopniu ogranicza ilość tworzonych odpadów, w tym zwłaszcza niebezpiecznych z uwagi na bezpośredni kontakt z wydzielinami człowieka odpadów medycznych.

Maseczki Inventimask - wysoki poziom filtracji

Poza wszystkimi wymienionymi powyżej zaletami produktu maseczki medyczne Inventimask cechują się bardzo wysokim poziomem filtracji przekraczającym nawet dziewięćdziesiąt osiem procent.

maseczki inventi

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h