Maseczka z filtrem antywirusowym

Innowacyjna maseczka ochronna zabijająca wirusy i bakterie

Jednym ze sposobów na uchronienie się przed zakażeniem koronawirusem, czy innym chorobotwórczym drobnoustrojem, jest noszenie maseczki na twarzy. Oczywiście nie gwarantuje to pełnej ochrony, ale skutecznie zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się patogenów. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów maseczek ochronnych, a poszczególne modele zapewniają mniejszy lub większy poziom zabezpieczenia. Warto zainteresować się między innymi innowacyjnym produktem Inventi Mask, czyli maseczką wielorazowego użycia, z unikalną powłoką Nano Technology zabijającą wirusy i bakterie przez aż 72 godziny.

Dlaczego stosowanie maseczki ochronnej z filtrem antywirusowym jest ważne?

Dobrej jakości maska ochronna zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia przed rozprzestrzenieniem się chorobotwórczych drobnoustrojów. W dobie pandemii, podczas przebywania w tłumie ludzi i spotykania się z obcymi osobami, jest wręcz niezbędnym środkiem ochronnym. Nadrzędną funkcją maseczki jest oczywiście stworzenie bariery między błonami śluzowymi a bakteriami i wirusami. Kolejną zaletą będzie zapobieganie dotykaniu twarzy, co wiele osób robi nagminnie, przez co można łatwo przenosić patogeny. Trzeba pamiętać o tym, że wirus może przeniknąć przez usta, nos, nawet oczy. Dotykanie klamek, rączek koszyków zakupowych i innych przedmiotów użytkowanych przez wiele osób, zwiększa ryzyko przeniesienia drobnoustrojów. Jeśli zaniedba się dezynfekcję rąk i dotknie nimi twarz, prawdopodobieństwo zakażenia drastycznie się zwiększa. Noszenie maseczki przypomina również o zagrożeniu, byciu ostrożniejszym, stosowaniu się do zaleceń. Daje też większe poczucie bezpieczeństwa.

Innowacyjna maseczka z filtrem antywirusowym o zwiększonej skuteczności działania

Nowością na rynku polskim są innowacyjne maseczki ochronne FFP z powłoką wirusobójczą, czyli INVENTI MASK. Zapewniają one skuteczną ochronę przez aż 72 godziny. Zostały wzbogacone o samoczyszczącą się powłokę Nano Technology, która neutralizuje wszystkie znajdujące się na jej powierzchni bakterie i wirusy. Nad jej stworzeniem pracował sztab naukowców i ekspertów w dziedzinie nanotechnologii. Wysoka skuteczność działania maseczki wynika przede wszystkim z nasączenia jej jodopowidonem, który działa odkażająco i dezynfekująco. Maseczka została przebadana, posiada wszystkie wymagane normy dla antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jod jest bardzo silnym i jednocześnie naturalnym pierwiastkiem, z którym nie mają szans żadne patogeny. Inventi Mask Professional FFP2 chroni nie tylko przed wirusami, ale też przed smogiem i pyłem. Składa się ona z aż czterech warstw, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów i zanieczyszczeniami. Można też liczyć na komfort użytkowania ze względu na to, że producenci maseczki zadbali o jej odpowiednie wyprofilowanie. Można wobec tego liczyć na to, że maseczka świetnie dopasuje się do twarzy, niezależnie od jej kształtów.

Inventi Mask Professional FFP2 nie jest produktem jednorazowego użycia, może być wielokrotnie ściągania i ponownie zakładana. Nie trzeba martwić się o to, że straci swoje pierwotne właściwości po paru godzinach, zapewnia skuteczność działania przez nawet trzy doby. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość swobodnego dotykania maseczki, bez obawy o rozprzestrzenienie chorobotwórczych drobnoustrojów i zakażenie się. Innowacyjna powłoka Nano Technology sprawia, że wirusy i bakterie giną momentalnie w kontakcie z nią. Można wobec tego liczyć na to, że maseczka pozostanie przez długi czas całkowicie wolna od patogenów. Jeśli ktoś ma tendencję do częstego ścigania maseczki lub dotykania twarzy, to Inventi Mask będzie idealnym wyborem. Będzie to świetne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto też od razu zaznaczyć, że jest to polski produkt, który powstał we współpracy gdańskiej firmy Marion z biotechnologiczną spółką NanoGroup. Noszenie maseczki na twarzy nie musi być problematyczne, jeśli zainwestuje się w dobrej jakości produkt, który zapewnia komfort użytkowania na co dzień, w pracy, szkole. Efektywność filtrowania Inventi Mask utrzymuje się na poziomie aż 98%, co przekłada się na duże poczucie bezpieczeństwa.

_linia pomocnicza_ + _linia pomocnicza_ + _linia pomocnicza_ + _linia pomocnicza_ + pack_FFP2_kat-1szt M.psd
maseczki inventi

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h