Maska FPP2

Antywirusowa maseczka ochronna która chroni przed wirusami oraz smogiem,

W dobie pandemii noszenie maseczek ochronnych jest nie tylko wskazane, ale wręcz wymagane. Chodzi tutaj przecież o zdrowie nie tylko swoje, ale też innych osób. W sprzedaży dostępnych jest multum rodzajów maseczek, ale wiele z nich zapewnia niewielki poziom ochrony. Warto wybrać produkt, który skutecznie zmniejszy ryzyko zakażenia, zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorobotwórczych drobnoustrojów. Nowością na rynku polskim jest Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL, czyli innowacyjna maseczka będąca w stanie zniszczyć wirusy i bakterie.

Co warto wiedzieć o profesjonalnej maseczce z samoczyszczącą się powłoką wirusobójczą?

Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to polski produkt, który jest wynikiem współpracy naukowców z ekspertami. Przeszedł szereg badań, a jego skuteczność działania potwierdzają liczne certyfikaty. Maseczka spełnia wszystkie wymagane normy dotyczące antywirusowych wyrobów tekstylnych. Jej unikalność wynika z zastosowania powłoki Nano Technology, w kontakcie z którą nie mają szans żadne wirusy ani bakterie, w tym koronawirusy. Nawet jeśli dotknie się maseczkę dłonią, na której znajdują się chorobotwórcze drobnoustroje, zostaną one skutecznie zneutralizowane i to w trybie natychmiastowym. Jest to możliwe dzięki samoczyszczącej się powłoce wirusobójcze. Maseczka została nasączona jodopowidonem, dzięki czemu nie tylko odkaża, ale też dezynfekuje. Można wobec tego wielokrotnie dotykać maseczki i to bez obawy o zakażenie. Wystarczy mieć ją założoną na twarzy, aby nie musieć obawiać się szeregu zagrożeń mikrobiologicznych.

Skuteczna ochrona przed chorobotwórczymi patogenami w dowolnym czasie i miejscu

Najnowsza odsłona maseczki Inventi Mask zabija wirusy, bakterie i grzyby, czego nie można powiedzieć o zwykłej maseczce jednorazowej ani bawełnianej. Czas ochrony wynosi aż 72 godziny, dzięki czemu nie trzeba często wymieniać maseczki na nową. Może być ona używana przez wiele godzin, nie tracąc swoich właściwości. Jako że jest dobrze wyprofilowana, świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy, co przekłada się na komfort użytkowania. Warto też dodać, że maseczka chroni również przed zanieczyszczeniami, czyli przed smogiem i pyłem. Może być wielokrotnie zdejmowania, zakładana i dotykana. Zapewnia wysoki poziom filtracji, co najmniej 98%. Skuteczność jej działania to aż 99,9%, co zostało udowodnione naukowo. Blokuje skutecznie też aerozole, co stanowi kolejną zaletę. Mogłoby się wydawać, że zakup takiego innowacyjnego produktu będzie wiązał się z wysoki kosztami, ale maseczka ochronna Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL jest relatywnie tania i powszechnie dostępna. Czas zapomnieć o zwykłych maseczkach, które dają tylko złudne wrażenie ochrony.

maseczki inventi

Poznaj Inventi Mask

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h