Maska typu FFP2 INVENTI MASK

INVENTI MASK FFP2 NR Professional model MF-30 Pro to maseczka ochronna, która bardzo różni się od konkurencyjnych produktów. Jest to maseczka, która może być wykorzystywana jako antysmogowa, bo ma ona materiały filtrujące skutecznie zatrzymujące duże cząsteczki na wierzchu maski. Oprócz tego jest ona także pokryta innowacyjną powłoką z jodopowidonem, która działa dezynfekująco. Po prostu w momencie, kiedy wirusy lub bakterie mają kontakt z powłoką, są natychmiastowo neutralizowane. Właśnie dzięki temu maseczka INVENTI MASK FFP2 to nowoczesna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy oddychaniem czystym powietrzem a zmniejszeniem ryzyka zachorowania na koronawirusa. Ta maseczka skutecznie poradzi sobie z oboma tymi problemami.

Dlaczego INVENTI MASK FFP2 ?

  • To maseczka antysmogowa ze zgłoszeniem patentowym w UPRP nr P.436477.
  • Maseczka została przebadana zgodnie z europejską normą EN 149:2001 +A1:2009 oraz ISO 18184 dla antywirusowych wyrobów tekstylnych, więc jej skuteczność została potwierdzona przez badania laboratoryjne.
  • Jest estetyczna. Mimo iż jest to maseczka antysmogowa, to zewnętrznie wygląda ona właściwie jak maska chirurgiczna czarna. Dzięki temu można swobodnie poruszać się w niej po ulicy, jeździć komunikacją miejską czy też wchodzić w niej do sklepów. Z pewnością w nikim nie wzbudzi ona nadmiernego zainteresowania, bo na pierwszy rzut oka INVENTI MASK FFP2 wygląda jak zwykła maseczka i w niczym nie przypomina maseczki FFP2 z wyraźnie odznaczonym filtrem, która wygląda jak własność lakiernika. Dlatego też INVENTI MASK jest estetyczną alternatywą dla innych masek o podobnym poziomie filtracji.
  • Maseczki składają się aż z czterech warstw. Są to dwie warstwy specjalistycznej włókniny filtrującej MELT BLOWN o gramaturze 25 GSM oraz dwóch warstw włókniny typu spunbond. Jedna z nich ma dwa razy większą gramaturę i została ona nasączona powłoką Nano Technology, która ma działanie antywirusowe i antybakteryjne. Maseczka ma takie same własności filtrujące na całej swojej powierzchni. Z racji aż czterech warstw o wysokiej gramaturze można mieć pewność, co do tego, że maseczka skutecznie będzie zatrzymywała cząsteczki smogu na zewnątrz maseczki.

Czy INVENTI MASK może zastąpić tradycyjne maseczki smogowe?

Oczywiście, że może! Przecież INVENTI MASK jest wykonana z dwóch warstw włókniny filtrującej i spełnia wszystkie wymogi, by była ona zaliczana do maseczek antysmogowych. Może więc ona doskonale sprawdzić się podczas jesiennych i zimowych spacerów w mieście. To właśnie zwykle w dużych metropoliach jest największy problem ze smogiem. W rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych miast świata przygotowanego przez WHO aż 36 to miasta, które leżą na terenie naszego kraju. By uniknąć więc regularnego trucia się pyłami zawieszonymi, koniecznie trzeba zacząć działać. Trzeba nie tylko zadbać o to, by poprawić jakość powietrza, ale też chronić się przed smogiem, dopóki nie uda się z nim wygrać. Dlatego właśnie warto wybrać nowoczesną maseczkę INVENTI MASK, która będzie skutecznie zapobiegała regularnemu przedostawaniu się do organizmu szkodliwych pyłów zawieszonych. Warto też pamiętać, że jest to pewnego rodzaju inwestycja w przyszłość. Regularne wdychanie smogu może zebrać swoje żniwo nawet po kilku lub kilkunastu latach. Dlatego warto się przed nim zabezpieczać już teraz po to, by nie mieć problemów zdrowotnych w przyszłości. Jeśli więc Ty i Twoi najbliżsi wybieracie zdrowie, to powinieneś jak najszybciej wyposażyć się w nowoczesną INVENTI MASK.

Wybierz się na bezpieczne zakupy