Maska z filtrem ffp2

Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL , dlaczego warto zainwestować w lepszą maseczkę?

Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL to produkt, który może rzeczywiście sprawić, że będziemy w stanie ochronić nasze zdrowie przed oddziaływaniem szkodliwych wirusów i bakterii. Musimy jednak mieć na uwadze, że zrezygnować z noszenia maski powinny takie osoby, które mają problemy z tarczycą, a także przeszły kurację z wykorzystaniem jodu. Kobiety karmiące piersią i ciężarne również nie powinny sięgać po produkt, bo jod przenika do łożyska. Maska sprawia, że każdy patogen, który się na niej znajduje jest zabijany. Możemy więc być pewni, że nosząc ją nie tylko będziemy właściwie chronieni, ale także, że będziemy mogli liczyć na komfort noszenia. Nie musimy obawiać się także, że podczas ściągania maski przeniesiemy wirusa do naszych śluzówek. Jod bowiem, zabija wszystkie patogeny już w momencie, kiedy wirus, czy bakteria znajdzie się na masce, co jest prawdziwą innowacją.

Produkt może okazać się idealnym rozwiązaniem dla medyków. Mamy tutaj gwarancję nie tylko ogromnej skuteczności, ale także możemy być pewni komfortu użytkowania. Nie musimy bowiem wymieniać maski na nową po upływie kilku godzin, bo tutaj możemy nosić ją nawet 72 godziny niezmiennie. Po upływie tego czasu zalecane jest wymienienie maski na nową, bo dotychczasowa już nie chroni nas w stu procentach. Musimy jednak mieć świadomość, że w przypadku masek jednorazowych swoje działanie, które jest dla nas bezpieczne wykazują tylko przez maksymalnie 4 godziny, co sprawia, że inwestując w Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL zapewniamy sobie o wiele większy komfort noszenia.

Przede wszystkim wykorzystywany jest tutaj jod w swoim działaniu, który ma skłonności do zabijania szkodliwych patogenów. Możemy więc być pewni, że nie tylko jesteśmy właściwie chronieni, ale także rzeczywiście mamy pełną bazę, która pozwala na komfortowe noszenie maseczki. Te jednorazowe niestety bardzo często powodują nie tylko problemy z oddychaniem, ale także musimy pilnować, aby wymieniać maskę na nową, bo noszenie jej dłużej sprawia, że staje się dla nas szkodliwa. Tutaj czas jest zdecydowanie wydłużony, co niewątpliwie pomaga nam w zapewnieniu sobie komfortu i pozwala oszczędzić pieniądze.

Specjaliści w dziedzinie nanotechnologii opracowali naprawdę taką formułę, która sprawia, że możemy nie tylko czuć się bezpiecznie, ale także możemy być pewni, że noszenie maseczki będzie dla nas jak najbardziej komfortowe. Kiedy więc chcemy mieć gwarancję, że w okresach wzmożonej zachorowalności będziemy bezpieczni od wirusów, a także że chronieni przed szkodliwym oddziaływaniem smogu, to rzeczywiście Inventi Mask FFP2 PROFESSIONAL może okazać się dla nas produktem wprost idealnym. Możemy traktować go jako inwestycję nie tylko w nasz komfort, ale także przede wszystkim na inwestowanie w nasze zdrowie, aby jak najdłużej nie dostarczało nam nieprzyjemnych dolegliwości. Jest to bardzo ważne, a bez wątpienia maseczka może nam w tym pomóc i warto wykorzystać tę możliwość

Zobacz też nasze inne produkty

Innowacyjne maseczki z unikalną powłoką,
która zabija bakterie i wirusy nawet do 48h

maseczki inventi